Výhradní zastoupení ROADSCANNERS®

Od počátku roku 2013 se společnost PROTEO CONSULT a.s. stává výhradním obchodním zastoupením pro technologii ROADSCANNERS® v oblasti systémové správy udržby dopravních cest. Díky zastoupení této unikátní technologie v ČR mohou klienti aktivně pracovat se sběry dat technologií GPR a laserscanového měření. Technologie ROADSCANNERS ® poskytuje přesné měření prostřednictvím GPR radaru a současně diagnostiku dat pro využití v prohlížeči ROAD DOCTOR ®. softwarové platformě pro prohlížení a práci s daty GPR a LASER.

GEORADAR a softwarová platforma ROAD DOCTOR®

Pro diagnostiku silnic využíváme řadu typů georadarových zařízení od mobilního dvouanténového georadarového vozidla až po více kanálové GPR zařízení pro měření mostů. Software ROAD DOCTOR® poskytuje unikátní prostředí pro analytické vyhodnocení a práci s naměřenými daty. Tato technologie je průkopníkem pro praktické využití nejen georadarových dat, ale pro celkovou diagnostickou analýzu dopravní cesty.

GEORADAR a softwarová platforma ROAD DOCTOR

Dynvia®

Další z diagnostických metod je realizována ověřeným českým diagnostickým systémem DYNVIA. Tento systém zjišťuje podélné nerovnosti vozovek, vyhledává a lokalizuje výrazné nerovnosti současně v levé a pravé jízdní stopě. Z periodických měření lze rovněž stanovovat průběh degradace vozovek.

Mobilní 3D laserscan

Vedle technologie GPR poskytujeme našim klientům služby v oblasti zaměření a sběru dat pomocí technologie 3D laserového scanování mobilním i statickým způsobem.

Mobilní 3D laserscan